Tabela Tamir

Tabela Tamir 

TABELA TAMİRİNİZ ve ONARIMINIZ İÇİN BİZİM İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ : -  İLETİŞİM-0532 771 10 63 

TABELA TAMİRİ VE ONARIMI HAKKINDA BAĞZI BİLĞİLER

Tabela tamiri nasıl yapılır tabela kendi dalında çeşidi oldukça fazladır o yapılan tabela örneğine göre tabelanın tamiri yapılır.

ışıklı ve ışıksız tabela tamiri ve onarımı tabela bakımları HIZLI TABELA TAMİRİ

Tabela tamiri ve çeşidine göre anlatımları aşağıda anlatımlarına göredir tabiki bilğiniz ve teçrübeniz yok ise siz uygulamaya çalışmayın bırakın biz işimizi yapalım.

1- ışıklı tabela tamiri,  ışıklı tabela tamiri nasıl yapılır ve arza tesbiti tabela yanmıyor ise elk kablosuna bakılarak elk geliyor gelmiyor konturolu yapılır elk koblosunda problem yok ise tabela içini açarak florasan veya led ile karşılaşa bilirsiniz ilk florasan arzası anlatımı yapılaçak florasan veya balansı bozuk olanları tespid edilerek yerlerine aynı renk ve aynı değerlerde tekrardan uygulayarak uygulaması yapılmış olur ama bizim önerimiz floresan yerine tesisatı kompile değiştirerek lisanslı ve doğtu led ürünü seçerek lede dönmüş olursunuz tabela da led var ise tabiki aralarında birçok arza vardır bunların hepsini anlatmak ve dile getirmek çok mümkün olmaya bilir tabelada açdığınızda led çıktığında led trafosu konturol ederek çalışıp çalışmadığını anlamak ve doğru olduğuna emin olmak gerekir çalışmıyor ise trafonu etiket bilgilerine göre aynı değerlerde değişimi yapılarak led yanıyor ise trafo bozulmuş olabilir tabikide tersi ola bilir trafo sağlam ise led bozuk olabilir bozuk olan led in aynısını veya daha iyi seçim yaparak tabelanızın daha uzun süre yanmasını sağlaya bilirsiniz bu anlatımı yapılan tabela modeli ışıklı tabela nasıl birşey bakın sizinkine benzeye bilir tabelanın kasası 10cm alüminyum tabela kasası ön yüzü vinil germe arka tarafı alüminyum gofraj dır bu detaylara göre sizinkide aynı model ise yapılması gerekenler bunlardır biz yinede her işin ustası ayrıdır deriz.

 2- neon tabela tamiri, neon tabela tamiri nasıl yapılır ve neler yapmanız gerekir. neon tabelalarda yaşanılan arzalar nelerdir 1 neon sert bir darbe geldiğinde kırıla bilir tamiri varmı var yenisi veya eskisi tamir ederek en uzun ömürlü olan tabela modelidir 2 trafosu bozula bilir yerine aynı trafodan satın alarak tabelanızı çalışmaya devam etirebilirsiniz. Not: TABELALAR ARASINDA EN UZUN ÖMÜRLÜ OLAN TABELA NEON TABELADIR

3- totem tabela tamiri, totem tabela tamiri nasıl yapılır ve totem tabela tamiri nelerdir. totem tabela kendi dalında oldukça çeşidi boldur hepsini anlatmak mümkün değildir ama biz genel yaşananları ve sık kulanılan totem tabelaların arzalarını anlataçagız